Notka ze spotkania 10 października 2016, Gdynia

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział w  spotkaniu 10 października, szczególnie dziękujemy Pani dr Annie Dziadkiewicz za ciekawą prezentację. Bardzo miło nam będzie, jeśli Państwo którzy byli po raz pierwszy zechcą z nami współpracować. Osoby pragnące dołączyć do klastra proszone są o zapoznanie się z Regulaminem oraz Statutem dostępne w zakładce O KLASTRZE  na www.baltyckiklaster.pl. oraz przysłanie podpisanej deklaracji która znajduje się tu http://www.baltyckiklaster.pl/o-klastrze/dokumenty/ . Prosimy także o opłacenie składek zgodnie z regulaminem.

Proszę uprzejmie do końca tego tygodnia o poinformowanie kto z Państwa zainteresowany jest udziałem:

  •  a) w projekcje Dent-Days www.dent-days.com ( proszę o przysłanie oferty wzorowanej na informacjach ze strony www w wersji polsko-angielskiej, termin imprezy: On 14-20th November and 12-18th December  )
  • b) w projekcie nad którym pracujemy  – Pomorskim Szlaku Zdrowia, gdzie pokażemy swoje oferty w konwencji „szlaku”. Tutaj także potrzebne są opisy oferty w j. polskim i angielski. Firmy które biorą udział w tym projekcie proszone są o przysłanie dodatkowych 150 zł na wykonanie strony internetowej którą będziemy projektować, tworzyć oraz promować.

Bardzo prosimy o deklarację pracy czy współpracy na rzecz projektów klastrowych. Może maja Państwo własne propozycje? Proszę śmiało kontaktować się w tych sprawach. Obecnie nad projektami dent-days i nad szlakiem pracują: Pani Helena Mielewczyk oraz Pani Dorota Karnikowska.

Proszę o wpisanie do Państwa kalendarza następnego spotkania klastra w dniu 14 listopada godzina 17.00 w PPNT w Gdyni. Jeśli będzie potrzeba spotkania wcześniej z uwagi na podjęte rozmowy z wyższymi uczelniami poinformuję osobnym mailem. Jeśli już mają Państwo zidentyfikowane potrzeby w obszarze nauki, badań czy rozwoju i poszukują Państwo pomocy w tym obszarze, proszę o mail. Chciałabym także przypomnieć, że informacje, zawiadomienia, ciekawe inicjatywy  na bieżąco umieszczane są na naszym profilu na Facebooku oraz stronie www.

Miło było Państwa spotkać,

Serdecznie pozdrawiam Hanna Burno Bałtycki Klaster Turystyki Zdrowotnej, Prezes Bałtyckiej Fundacji Turystyki Zdrowotnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *