Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Druga edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r.

Dobra wiadomość!!!
Termin zgłaszania ofert przedłużony do 07.03.17! Więcej ofert, więcej usług, więcej promocji, więcej zadowolonych turystów, większe korzyści.

Główne założenia akcji

Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Do kogo skierowana jest akcja?

Projekt jest skierowany do branży turystycznej i gestorów atrakcji turystycznych oraz do turystów indywidualnych, którzy w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości -50%.

Szczegóły na stronie polskazobaczwiecej.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *