Warsztat, Turystyka medyczna, 22 września 2017, Moskwa

Szanowni Państwo,

mam przyjemność poinformować, że w ramach działania Grupy Wyszehradzkiej w obszarze turystyki, zostanie zorganizowany warsztat poświęcony turystyce medycznej, którego celem jest  zainteresowanie Rosjan usługami medycznymi i prozdrowotnymi w Polsce. Warsztat odbędzie się w dniu 22 września 2017r., w Moskwie, w hotelu Pekin.

Do udziału w warsztacie, ze strony rosyjskiej, zostały zaproszone firmy turystyczne organizujące wyjazdy medyczne za granicę, portale medyczne i portale turystyki medycznej, instytucje działające w sferze ochrony zdrowia w Rosji oraz firmy ubezpieczeniowe. Podczas rozmów stolikowych uczestnicy z Polski będą mieli szansę zaprezentowania swojej oferty dla potencjalnych pacjentów i turystów z Rosji. Gorąco zachęcam do rozważenia możliwości udziału w tych warsztatach i zaprezentowania swojej oferty.

Udział w warsztacie jest bezpłatny, natomiast przyjazd i nocleg uczestnicy realizują  we własnym zakresie. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z ogólnymi informacjami przedstawionymi w załączniku, a także do wypełnienia arkusza zgłoszeniowego. Z ramienia grupy państw V4 za ten warsztat odpowiadają Słowacy, stąd prośba o nadsyłanie zgłoszeń na adres  office.ru@slovakia.travel do dnia 11 września 2017r. z kopią do mnie (magdalena.krucz@pot.gov.pl).

Załączniki:

Po zakończeniu warsztatów odbędzie się tzw. road show po 3 miastach Rosji : Kazan – Uljanowsk i Samara (24 – 27 września) przeznaczony przede wszystkim dla firm turystycznych i obiektów zainteresowanych przyjazdami turystów z Rosji. Tym razem tematyka ogólnie turystyczna. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany tym road show proszę o kontakt.

Z poważaniem,
Magdalena Krucz, Dyrektor ZOPOT Moskwa
Polska Organizacja Turystyczna
Zemlianoj Wal 66/20, 109004 Moskwa, Rosja
Tel: +7 (495) 510 62 10, Fax: +7 (495) 510 62 11
www.poland.travel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *